Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

FoamCrete, 2010 yılının başından itibaren inşaat ve Madencilik sektöründe eksikliğini gördüğü “Hafif ve Yalıtımlı İnşaat Yapı Malzemeleri” ve “Köpük / Hücresel Beton” alanında Ar -Ge çalışmalarına başlamış olup, yaptığı Ar – Ge çalışmalarının sonucunda 2012 yılının başından itibaren “FoamCrete” markasıyla inşaat alanında hücresel beton şap ve dolgu uygulamalarına başlamış bulunmaktadır. Şirketimiz, Hücresel Hafif Beton alanında mobilize araçlarıyla uygulama yapmaktadır. Şirketimiz Hafif ve Yalıtımlı yapı malzemeleri alanında yaptığı üretimlerle ülkemizde bu alanlarda bulunan eksikliği doldurmaya çalışarak inşaat firmalarına bu alanlarda çok büyük kazançlar sağlamasının yanısıra, yapılarda ciddi manada enerji tasarrufu sağlanmasına da katkıda bulunmaktadır.

IMG_4766
shutterstock_1050759506

Hakkımızda

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olmak, sürekliliği sağlamak.

Misyonumuz

İnşaat  sektöründe müşteri beklentileri ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmetler üretmek, sektörde örnek ve öncü kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklılık
  • Dürüstlük ve şeffaflık
  • Yenilikçilik
  • Üretkenlik

KALİTE POLİTİKAMIZ

1980 yılında Protein köpük konsantreleri ile başlayan üretim, yüksek AR-GE olanakları sayesinde 2000’li yıllarda çimento ile birleştirilip hafif hücreli köpük betona dönüşmüştür.

İşletmemizin amacı, dolgu beton ve kimyasalları üretiminde müşterilerin ve ilgili tarafların (iç ve dış bağlamlarımızın) gereksinimlerini, beklentilerini sağlayacak kalitede mamulleri sunarak pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Bu amacımızı, çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine destek vererek, müşteriye duyulan saygının, ona sunulan hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olduğunu kabul ederek ve karlılığımızı çalışanlarımızla paylaşarak başaracağız. Günün değişen koşullarına, standartlara, yasal şartlara bağlı kalarak kalite politikamızı gözden geçirecek, firmamızı sürekli iyileştirecek, gerekli olduğunda değişiklikleri, risk analizini yapacak ve aldığımız kararların takipçisi olacağız. Hedeflerimize ulaşmak, kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda sürekli iyileştirmek için tüm bölümlerinin aktivitelerinde Kalite Yönetim Sisteminin gereklilikleri esas olacaktır.

foamcrete türkçe vector

Teklif Formu